INGINER OPTOMETRIST / OPTOMETRIST

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer optometrist cu experienta in domeniu, persoana serioasa si cu abilitati de vanzare
determinari dioptrii
Comercializarea ochelarilor de vedere si a lentilelor de contact plus determinare de dioptrii
cunostinte -tipuri de lentile

CERINTE

absolvent cursuri de specialitate (optometrie)
experienta pe o pozitie similara- minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Program : 6 h/ zi
bonus zilnic din vanzari-bonus din vanzari la target zilnic si alte bonusuri si beneficii.
salariu : 1500 RON NET
conditii de munca placute

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!