Identificator piese auto/Consultant vanzari

EURO PARTS DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea pieselor de schimb pentru autoturisme in programe specializate (TecDoc, PartsLink24 etc)
- ofera consultanta tehnica colegilor agenti de vanzari despre piesele auto;
- colaborarea cu ceilalti colegi in vederea identificarii pieselor necesare clientului si satisfacerii nevoilor acestuia;
EXPERIENTA IN DOMENIU SI CUNOASTEREA PIETEI DE PIESE AUTO CONSTITUIE UN REAL AVANTAJ.

CERINTE

- studii medii/superioare de specialitate;
- cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- persoana adaptabila, organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa;
- capacitate de a acumula cunostinte noi;
- cunostinte temeinice programe de specialitate identificare piese auto

BENEFICII OFERITE

-locatie centrala
-companie in extrindere
-oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
-un job de lunga durata.
-salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu amanuntul on-line, piese auto