HSE Manager

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Experienta si Cunostinte in domeniul SSM si PSI

Cunostinte de operare calculator

Abilitati de comunicare

Flexibilitate

Spirit de echipa, simtul raspunderii

Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Elaborarea si implementarea procedurilor pe linie de HSE.

Mentinerea relatiei cu subcontractorii si clientii companiei, pe linie de HSE

Stabilirea, propunerea si gestionarea bugetelor in ceea ce priveste achizionarea echipamentelor de protectie, etc.

Acordarea de consultanta departamentelor, celor care coordoneaza diferite departamente din cadrul organizatiei cu privire la reglementarile legislative in vigoare si normele privitoare la Protectia Muncii, Prevenirea si Stingerea Incendiilor

Controlul si urmarirea modului in care se aplica reglementarile legislative in vigoare privind Protectia Muncii, Prevenirea si Stingerea Incendiilor de catre toti anagajatii

Urmareste si controleaza documentele necesare pe linie de mediu, conform legislatiei in vigoare.

Asigura auditarea interna a unitatii din punct de vedere al cerintelor de mediu

CERINTE

Cerinte

Curs inspector SSM (80 ore)

Curs Cadru Tehnic PSI (80 ore)

Curs Inspector Protectie Civila

Curs Manager Mediu

Curs Evaluator de Riscuri

Curs Coordonator Santiere Temporare si Mobile

Permis auto Categoria B

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.