HR RESPONSABIL

Class IT Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati job
Gestioneaza departamentul HR al companiei din pozitia de unic responsabil pe acest domeniu:
- Identifica nevoile de recrutare, recruteaza si selecteaza atent personalul necesar companiei;
- Participa la integrarea socio-profesionala a noilor angajati;
- Identifica nevoile de training la nivelul angajatilor, propune si organizeaza programe de training;
- Intocmeste documentele specifice administrarii de personal (incheiere / derulare / incetare contract de munca);
- Supravegheaza situatia concediilor angajatilor;
- Verifica activitatea furnizorului ce asigura atat protectia muncii, cat si medicina muncii in cadrul companiei;
- Rezolvă prompt cererile venite din partea angajaţilor.

CERINTE

- Persoana organizata, proactiva, capabila sa lucreze cu deadline-uri;
- Bune abilitati de comunicare, analiza, intuitie si spirit de observatie;
- Capacitate de asimilare rapida, flexibilitate;
- Dorinta de invatare/ dezvoltare permanenta;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Cel putin 1 an experienta in activitati similare de resurse umane si recrutare personal constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- toate conditiile pentru a deveni un expert in ceea ce iti place;
- suport pentru îmbunătățirea continua a cunoștințelor în cadrul unei echipe cu experiență de peste 14 ani în domeniu;
- expunere la clienți internaționali, proiecte variate și interesante;
- echipa tanara, lucru dinamic, atmosfera degajata;
- vei regasi in Class IT o companie care se gandeste la tine (evenimente trimestriale, team building, aniversari, campionat de karting);
- iti garantam corectitudine si performanta apreciata (medalii, trofee);
- sanse reale de promovare;
- stabilitate prin sustinerea unei cariere pe termen lung.

Vrei sa te inrolezi in echipajul nostru? Esti sigur ca poti inainta cu incredere acolo unde nimeni nu a mai fost inainte? Daca da, te avertizam insa ca procesul de inrolare nu este simplu, deci pregateste-te pentru cea mai mare provocare catre o cariera in care sa avansezi cu viteza de 10 warp!

Inainte de a trimite intentia ta de a deveni stelar, asigura-te ca iti asumi valorile, misiunea continua si viziunea indrazneata dupa care se ghideaza toti membrii echipajului nostru vizitand www.starteam.ro.

Vom analiza cu un ochi rece de klingonian CV-ul tau si, daca totul se incadreaza in cerintele pozitiei la care aspiri, te vom teleporta la bordul navetei pentru urmatoarele provocari. Asigura-te ca afli toate detaliile despre voiajul Class IT pe www.classit.ro .