Asistenta Resurse Umane

Combera Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face la noi?

- Vei promova joburile disponibile pe toate canalele de comunicare
- Vei selecta aplicatiile conform profilului cautat
- Vei sustine interviuri si vei lua decizia pentru cei mai buni candidati
- intocmire forme de angajare
- Arhivare documente personal

Cu mare deschidere vei fi implicat/a si in celelalte activitati ale companiei: proiecte de retail - client service, marketing

CERINTE

Te asteptam in echipa noastra daca:

- Esti o persoana energica si dornica sa te dezvolti profesional
- Ai abilitati de evaluare a candidatilor conform profilului cautat
- Ai experienta in recrutare si in special in domeniul retailului

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-decontare transport

COMBERA RETAIL este o firma de marketing specializata in domeniul de retail. A fost activa pana acum sub numele IMS Retail. Din 2010 face parte din grupul de companii Combera, cu activitate in 22 de tari. Pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati site-ul www.combera-retail.ro