Hostess online + cazare

ASX Operations

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce iti ofera LTV Studio?

LTV Studio iti ofera un job care sa ti se potriveasca mai bine decat o manusa. Un job care iti ofera libertatea de exprimare, confort financiar si stabilitate pe termen lung, program dupa bunul plac, bucuria de a descoperi si de a invata lucruri noi in fiecare zi, evolutie pe plan social si financiar, un job care te ajuta sa iti imbunatatesti abilitatile de a comunica si cunostintele de limba straine, sa fii atenta cu tine, sa iti formezi scopuri si sa reusesti. Singurele calificari de care are nevoie o fata pentru a lucra sunt cele pe care le are de la mama natura: feminitatea, carisma si abilitatea de a comunica in limba engleza.
Principiile dupa care ne ghidam sunt: corectitudine, transparenta, punctualilate, perseverenta si dinamism.

Pentru mai multe informatii sau pentru a vedea live studioul nostru, ne poti contacta astfel:
Telefon: 0760.142.588
YM: ltvstudio
Mail: ltvstudio@yahoo.com
Skype: ltv.studio
Sau direct prin formularul de contact de aici.

CERINTE

Candidatul ideal:
Este fata
Are minim 18 ani
Stie limba engleza la nivel conversational
Este sociabila, ambitioasa, perseverenta
Are rabdare, respect fata de munca
Doreste mereu sa se perfectioneze

BENEFICII OFERITE

Oferta este completata de:
Training de specialitate personalizat pe toata perioada colaborarii
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Sedinte foto profesionale gratuite
Plata la doua saptamani
Asistare la achizitionarea de imbracaminte si accesorii

DESCRIEREA FIRMEI

De ce LTVstudio?
Ltv pentru ca suntem un Studio de videochat care si-a inceput activitatea in 2004. In acesti ani, am acumulat indeajuns de multa experienta incat sa va putem oferi cele mai bune conditii de lucru pentru a atinge cele mai inalte performante.
LTV pentru ca detinem aparatura de ultima generatie, am colaborat cu designeri pentru amenajarea camerelor.
LTV pentru ca staff-ul nostru este format din oameni dedicati, carora le place ceea ce fac si care in fiecare zi vor sa se autodepaseasca. Cuvintele ce ne caracterizeaza sunt: motivatie, creativitate, buna dispozitie.
Ne poti crede pe cuvant sau vii la noi si te convingi singura ca asa este!