Hostess

AS TRADE INVEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino sa deschidem impreuna NOR, restaurantul de la ultimul etaj al celei mai inalte cladiri din Romania.

CERINTE

Ești persoana pe care o căutăm dacă:
• ești veselă, prietenoasă și zâmbești non-stop;
• poți purta cu ușurință o conversație în limba engleză;
• ești o fire pozitivă, flexibilă și reușești să captezi ușor atenția celor cu care interacționezi;
• ești atent / ă la nevoile oamenilor din jurul tău și ai mereu cel puțin o soluție salvatoare la îndemână;
• îți place să lucrezi în echipă și sari în ajutorul celor care au nevoie de el;
• știi deopotrivă să oferi și să primești respectul celor cu care interacționezi.

Dacă ai ajuns până aici, răspunzând afirmativ, vrem să te cunoaștem, iar dacă nu ai experiență, te ajutăm să o câștigi!

BENEFICII OFERITE

Vei avea un salariu motivant, bonusuri, transportul și masa de prânz asigurate, un discount semnificativ și te vom ajuta să fii cel/cea mai bun/ă!

Vrem să te cunoaștem, așa că ne poți suna la 0731.322.472 sau scrie-ne la adresa de email resurse.umane@stadio.ro și hai să ne vedem!

Facem oamenii să zâmbească cu un amestec frumos de gust, design și atmosferă. Cel mai mult ne bucură atunci când oaspeții ne devin prieteni, iar asta se întâmplă aproape mereu, din 2013.
Ne ghidăm întreaga activitate și dezvoltare după următoarele repere:

Misiunea noastră:
Vrem ca fiecare vizită în restaurantele noastre să reprezinte motivul perfect pentru a o planifica pe următoarea!

Viziunea noastră:
Credem în relațiile de durată care se contruiesc treptat și solid, cu sinceritate. Credem în frumusețea clasicului reinterpretat, dar și în aportul inovațiilor de orice fel. Credem că toți oamenii trebuie să aibă acces la produse și servicii de calitate.

Valorile noastre:
Suntem și gândim ca o companie smart-casual, iar valorile ce conturează acțiunile noastre sunt:
* RESPONSABILITATE față de clienți, colegi și industria în care creștem zi de zi;
* RECUNOȘTINȚĂ față de oamenii care ne sunt alături și ne ajută să dăm formă misiunii pe care ne-am asumat-o;
* CONSISTENȚĂ în experiențele pe care le oferim celor care ne trec pragul;
* INIȚIATIVĂ în crearea și realizarea de servicii și produse noi care pot îmbunătăți restaurantele;
* GRIJA față de cei mai puțin norocoși, materializată prin acțiuni realizate pentru a produce o schimbare.