Hostess

Avadellevents

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea informatiilor potentialilor clienti in cadrul evenimentelor targurilor expozitiilor.
- animarea evenimentelor conform training-ului furnizat;

CERINTE

- abilităti de comunicare verbala
- zambitoare, dinamica, pasionata de evenimente;
- disponibila pentru a participa la evenimente atat ziua cat si seara dar şi in weekend
- ii place interacţiunea cu oameni noi şi diferiti;
- autonoma, curioasa, proactiva;
- organizata şi atenta la detalii;
– se adapteaza usor intr-un mediu nou şi la situatii imprevizile.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv (cota fixa+comisioane)
- posibilitatea de angajare part-time;
- asigurarea cazarii pentru persoane care sunt chemate din afara bucurestiului sau pentru deplasari in afara orasului
- îndrumare, deschidere la idei şi propuneri;
- experiențe/cunoştinţe noi şi posibilitatea de a le pune în practică pe cele deja acumulate;
participarea la evenimente variate şi distractive;

Suntem o agentie de organizare evenimente pentru companii. folosim inovatia pentru a crea un intreg amestec de senzatii si emotii. Organizam evenimente premium, care sunt catalizatorul pentru experientele pe care ne dorim sa le inspiram

Suntem experti in organizarea de evenimente premium
Acordam o atentie incredibila detaliilor
Folosim ingrediente "wow"
Avem un serviciu clienti exceptional
Organizam evenimente si experiente memorabile
Livram la timp, in buget si ... cu zambetul pe buze
Livram evenimente si experiente inovatoare
Stim cum sa cream evenimente de neuitat, dar si cum sa folosim la Maximum bugetul alocat
Venim cu o experienta bogata in organizarea de evenimente pentru Numerosi clienti de prestigiu