Hispanitas cauta lucrator comercial

SC CLISHOUSE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MAGAZINUL DE INCALTAMINTE HISPANITAS - BRAND Spaniol cu traditie, situat in Baneasa Shopping City, angajeaza LUCRATOR COMERCIAL.

Responsabilitati:
- Promovarea si prezentarea produselor oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Stabilirea si gasirea solutiilor conform cerintele clientilor;
- Prezentarea produselor si vanzarea acestora intr-un mod profesionist;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuirea la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.

CERINTE

Candidata/ul ideala:
- abilitati de comunicare directa;
- initiativa si simtul responsabilitatii;
- cunostinte operare PC (nivel incepator);
- experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
- persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil;
- Bune cunostinte de limba engleza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa
- program de pregatire si dezvoltare profesionala;
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere
- program de lucru atractiv;

Cerinte impuse - experienta in domeniu, vorbitor de limba engleza reprezinta un avantaj, prezenta placuta si calitati in comunicare.
Oferim salariu atractiv si posibilitatea de crestere alaturi de echipa noastra. Cerem seriozitate si implicare.