HIPEROFERTA Angajare CORA Lujerului - Casier

S.C. Romania Hypermarche S.A. (CORA)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti student, pasionat de ceea ce studiezi, dornic de a acumula experienta si incantat de posibilitatea unor venituri?

Ai deja un loc de munca, dar iti doresti sa iti completezi veniturile?

Iti doresti pur si simplu un program scurt si flexibil, adaptabil nevoilor tale?

CERINTE

Cora iti ofera posibilitatea personalizarii programului in functie de nevoile si posibilitatile tale actuale! Poti alege dintre Part-Time Seara(orele 18-22, 5 zile pe saptamana) si Part-Time Week-end(10 ore sambata si 10 ore duminica).

BENEFICII OFERITE

Mai mult, poti beneficia de Hiperoferta de angajare din luna decembrie! In acest sens, iti oferim un contract de colaborare pe o perioada determinata(decembrie), cu posibilitatea prelungirii acestuia pe o perioada nedeterminata.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.