HANDMADE cauta producatori persoane fizice, autorizate si companii

HANDMADE

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

In scurt timp HANDMADE va deschide o retea de magazine in Marea Britanie si Franta dedicata doar pentru produsele realizate manual.
Astfel in dorinta de diversificare a grupurilor de produse, cautm noi parteneri (persoane fizice, persoane fizice autorizate, persoane fizice independente, asociatii familiale si companii) pentru a realizarea de produse concepute manual.

Daca cunosti sa colorezi, pictezi, prelucrezi, sculptezi sau aveti oricare alta indemanare, suntem siguri ca putem colabora. Din cele peste 1000 de modele de produse pe care HANDMADE doreste ca parteneri sai sa le realizeze, suntem siguri ca putem sa gasim minim un model de produs croit pentru talentul sau indemanarea dumnevoasta.

CERINTE

Viitorii parteneri se pot inscrie pe siteul handmaderetail.com .
Nu se cere experienta, vechime in munca sau recomandarii. Singurele cerințe sunt pasiune si vointa.
Pentru informatii suplimentare va rugam de asemenea sa vizitati handmaderetail.com .

BENEFICII OFERITE

O PARTE DIN AVANTAJELE DE A FI PARTENER CU HANDMADE
Vei avea acces la cel mai avansat sistem pentru realizarea si vanzarea de produse (realizate manual) si te vei bucura de vanzari continue simultan pe mai multe piete internationale.
Vei primi gratuit un specialist din partea noastra care te va ajuta sa realizezi produsele si sa iti cresti profiturile simtitor.
Vei primi gratuit transport si inmagazinare pe plan international pentru produsele tale.
Vei putea sa accepti comenzi directe de personalizare pe produse sau de crearea de produse personalizate din partea clientilor lui HANDMADE.
Vei putea sa selectezi cantitatea de produse pe care vei dori sa o realizezi in functie de capacitatea ta.
Vei putea participa la training-urile oferite de Handmade care te vor ajuta sa iti fructifici la maxim productivitatea.
Vei primi suport complet pentru crearea unei imagini de success in randul clienţilor noştri.
Vei putea sa te bucuri de exclusivitate si prioritate in relatia ta cu HANDMADE.
Vei primi idei si proiecte complete pentru realizarea de produse noi din partea specialistilor lui HANDMADE.
Vei fi in contact cu piata globala de vânzari si vei cunoaste din timp care o sa fie cele mai cautate produse.
Vei putea sa participi la proiecte de grup impreuna cu alti producatori.
Vei avea un cuvant de spus despre viitoarele schimbări din companie.
Vei primi la timp banii pe produsele tale plus jumatate din castigul lui HANDMADE in urma vanzarii produselor tale.
Vei primi beneficii continue pentru evolutia ta in cadrul HANDMADE.
Vei primi fonduri nerambursabile din partea Handmade pentru dezvoltare.
Vei fi liber sa incerci oferta lui HANDMADE de a deveni partenerul sau fara nicio obligatie.
Nu vei plati absolut nicio taxa pentru a fi partenerul lui HANDMADE sau pentru a folosi servicile si uneltele oferite de acesta.

INSCRITI-VA AICI: https://handmaderetail.com/ro/

Prin termenii "noi", "suntem", "al nostru" si "HANDMADE" ne-am referit la compania HANDMADE EU-UK-01 LTD din United Kingdom. Denumirea si logoul lui HANDMADE sunt marci inregistrate.

HANDMADE EU-UK-01 LTD
Registration Number: 08598415
145-157 St John Street
London
EC1V 4PW
United Kingdom

HANDMADE este un retail specializat in descoperirea si valorificarea de bunuri create manual si oferirea de suport producatorilor de bunuri create manual.
Mission
Aduce fericire în viața de zi cu zi pentru cați mai mulți oameni
Description
Handmade Retail Romania is part of HANDMADE GROUP