Guvernanta interna, fetita 7 ani, zona parc Izvor, 2500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam guvernanta interna pentru o fetita de 7 ani. Zona: parc Izvor. Se ofera 2 wd libere/luna si cazare. Salariul 2500 lei. Atributii: activitati creative si educative cu fetita, ajutor la teme. Cautam doamne educate, blande, iubitoare, nefumatoare, avantaj cunoasterea unei limbi straine. Angajare imediata.

CERINTE

Guvernanta interna pentru o fetita de 7 ani. Zona: parc Izvor. Se ofera 2 wd libere/luna si cazare. Salariul 2500 lei. Atributii: activitati creative si educative cu fetita, ajutor la teme. Cautam doamne educate, blande, iubitoare, nefumatoare, avantaj cunoasterea unei limbi straine. Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.