Guvernanta interna 2 copii, Prelungirea Ghencea, 3000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam guvernanta interna cu experienta si recomandari pentru 2 copii de 2 si 4 ani. Zona: Prelungirea Ghencea. Se ofera 4 zile libere/luna. Salariul: 3000 lei. Atributii: activitati educationale, supraveghere,hranirea copiilor, plimbari, etc. Cautam doamne calde, blande, nefumatoare, fara obligatii, care sa vorbeasca lb. engleza, avantaj studii superioare. Angajare imediata!

CERINTE

Guvernanta interna cu experienta si recomandari pentru 2 copii de 2 si 4 ani. Zona: Prelungirea Ghencea. Se ofera 4 zile libere/luna. Salariul: 3000 lei. Atributii: activitati educationale, supraveghere,hranirea copiilor, plimbari, etc. Cautam doamne calde, blande, nefumatoare, fara obligatii, care sa vorbeasca lb. engleza, avantaj studii superioare. Angajare imediata!

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.