Guvernanta fetita 2 ani, zona Cotroceni, 2200 lei. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu o fetita de 2 ani angajeaza guvernanta cu experienta si recomandari. Zona: Cotroceni. Programul: 10 ore/zi, L-Vi. Atributii: activitati creative si educative cu fetita, invatare prin joc, interactionare in limba engleza, etc. Salariul: 2200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, care sa vorbeasca limba engleza, avantaj studii superioare.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.