Guvernanta 4 ore, fetita 6 ani, zona metrou Eroii Revolutiei, 1000 lei.Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu o fetita de 6 ani angajeaza urgent o guvernanta pentru program 4 ore de luni pana vineri, 15:30-19:30. Zona: metrou Eroii Revolutiei. Salariul: 1000 lei negociabil. Atributii: luat fetita de la scoala din zona Pta Romana, mers cu ea acasa, dat de mancare, insotit la activitati si de 2 ori pe saptamana calcat si spalat hainele ei si gatit mancarea ei.Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda. Avantaj: studii superioare, engleza. Angajare imediata!

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.