SALES REPREZENTATIV

PIANO LOG IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului are rolul de a asigura executarea in cele mai bune conditii a comenzilor primite de la clienti, precum si de luare a deciziilor in negocierea preturilor si conditiilor de transport cu transportatorii si clientii / parteneri straini in derularea comenzii de transport intern / international;

CERINTE

- Executa comenzile de transport transmise de clienti, fax/ email.

- Pastreaza legatura cu transportatorii telefonic/ email.

- Prospecteaza permanent piata transporturilor in vederea identificarii transportatorilor, clientilor

- Intocmeste dosarele cu toate documentele necesare pentru transport

BENEFICII OFERITE

DA

PIANO LOG IMPEX este o companie cu capital integral privat romanesc .Avem o echipa cu experienta in domeniul transporturilor interne si internationale de transport de marfuri , cu un portofoliu de peste 300 de clienti . Compania ofera posibilitatile de dezvoltare si asimilare de cunostiinte tehnice si de abiliati de negocirere etc.