Gram Bistro cauta Bucatar/ Ajutor de bucatar

SC Bistro Victoriei SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem un Bistro urban, in zona Piata Victoriei, cu o capacitate de 70 de locuri + terasa 25 de locuri, cu un meniu modern dezvoltat sub indrumarea unui chef bucatar si meniul zilei la pranz de luni pana vineri.

Cautam bucatar si ajutor bucatar pentru program de tura, atent la detalii, rapid in executie si dornic de dezvoltare.

Oferim un pachet salarial atractiv, taxi decontat la finalul zilei, posibilitatea de a creste si invata sub indrumarea bucatarului si a sefului bucatar.

CERINTE

cautam atat persoane cu experienta in bucatarie cat si persoane la inceput de cariera, dornice sa investe si sa se dezvolte

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, sistem de bonus, decont taxi, mediu de lucru placut si dinamic, posibilitati de dezvoltare

Bistro urban din zona Piata Victoriei, cu o bucatarie moderna si cosmopolita, atmosfera vibranta si o echipa tanara si creativa