Grafician productie publicitara

Viva Grup Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa cererile de grafica de la agentii de vanzari sau coordonatorul de productie.
- verifica si pregateste fisierele in cazul celor primite, si le trimite catre productie si in urma bunului de tipar.
- creaza si concepe grafici conform cererilor venite de la clienti.
- foarte mare atentie la detalii.

CERINTE

- experienta in lucrul cu fisiere pentru tipar.
- cunostinte in lucrul vectorial Corel si Illustrator (minime) si raster Photoshop
- reprezinta avantaj in crearea de simulari interioare.

Ne dorim un coleg cu care putem comunica si creste ca agentie. Daca nu ai experienta in lucrul intr-o agentie de publicitate iti spunem de-acum ca trebuie sa fi obisnuit cu lucrul cu termene stranse. "Avem nevoie ieri" este de-obicei moto-ul clientilor nostrii.

Nu cerem niciodata imposibilul ci doar responsabilitate si oferim respect fata de colegii nostrii.

Suntem o echipa tanara si ne place sa glumim, sa ne distram si la final, sa ne facem treaba bine.

Agentie productie publicitara. Grup de firme cu o vechime de peste 10 ani in domeniul publicitar.

Oferim servicii de productie publicitara, de la printuri de mari dimensiuni, la casete luminoase, totem-uri, colantari auto, tipar offset, servicii web-desing si programare, pana la consultanta marketing si seo.