Grafician / Lucrator Comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul de cadouri personalizate din Baneasa Mall isi extinde serviciile si implicit echipa de vanzari si graficieni.
Cream doua posturi pentru:
-Vanzari-personalizari- ce presupune relatia cu clientii, personalizarea si incasarea produselor;
-Graficieni - ce presupune crearea grafica pentru imprimare, personalizarea si predarea produselor.
Oferim conditii optime de lucru, salariu progresiv(incepand de la 1500-1750lei si in functie de performate creste cu 250 la fiecare 3 luni), prime de sarbatori si decont transport.

CERINTE

Lucratori comerciali:
-Atitudine pozitiva fata de colegi si clienti;
-Dorinta de a invata;
-Punctualitate;
-Responsabilitate;
-Organizare;

Graficieni:
-Cunostinte avansate, medii sau minime de Corel Draw sau Photoshop;
-Organizare.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport;
Prime de sarbatori;