Angajam Grafician - DTP

SC Print-On Graphics&Design SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Editarea informatiilor, pregatirea si trimiterea materialelor pentru tipografie;
- Pregatirea fisierelor pentru tipografie si realizarea montajelor;
- Procesare imagini, machete; pregatirea lor pentru tipar digital/offset;
- Respectarea termenelor;
- Seriozitate, responsabilitate;

CERINTE

- Cunoaşterea programelor Adobe Indesign (Avansat), Adobe Acrobat Professional , Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
- Experienţă de lucru in domeniul tipografic,agentii;
- Experienta in domeniul machetarii de reviste si realizare tiparituri (agende,cataloage,afise, flyere etc).
- Gandire conceptuala si usurinta in comunicare;
- Responsabil si comunicativ
- Creativitate .
- Experienta minim 1-3 ani.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Stabilitate;

Print-On este o agentie de publicitate specializata pe produse de tipar cu sediul in Bucuresti.