Gospodina (calcat, spalat, curatenie, gatit)

Jobs and HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam o gospodina pentru menaj, calcat, gatit, zona Baneasa
Firma de recrutare Cleaning & Babysitting RO recruteaza o menajera pentru o familie cu 2 copii din Baneasa. (de copilul de 9 luni va avea grija o bona filipineza, cea de 3 ani merge la gradi.)

Familia ar avea nevoie de o gospodina (o mamica harnica si cu experienta, care sa iubeasca si copiii ptr. ca vor exista situatii cand veti supraveghea ocazional copilul).

Program 8.00-18.00, L-Vi, 1500 lei.
Carmen
(sunati intre orele 9-17, L-Vi

CERINTE

Carmen

BENEFICII OFERITE

1500 lei, program 10 ore/ zi

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare fara comision din Bucuresti.
Asiguram servicii de:
- babysitting intern (cu cazare) si extern pentru copii de toate varstele;
- oldsitting, ingrijire persoane bolnave;
- leasing de menajere pentru birouri si apartamente/ vile.