Glocal Impact - Angajeaza

Glocal Impact

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabiliti principale:
- asigura primirea si tratarea mesajelor primite pe site-urile companiei;
- formuleaza raspunsul si descrie clientilor serviciile comercializate;
- executa sarcinile zilnice primite de la managerul companiei;
- prezinta rapoarte de activitate specifice;
- intretine si animeaza contul de facebook al companiei, precum si forumurile de pe portaluri online de afaceri;
- elaboreaza texte si documente specifice mediului online;

CERINTE

Profil cautat :
Optional
- studii de specialitate (minim, licenta in Marketing, Comunicare, Litere, Jurnalism, etc.);
Optional
- O experienta profesionala de min. 1 an in domeniu sau intr-un call center;
- persoana creativa si organizata, atenta la detalii, cu capacitate de invatare, dedicata si cu spirit de competitie;
- cunostinte de limba engleza si sau franceza (nivel avansat – scris si vorbit);
- cunostinte foarte bune de operare calculator (Word, Excel, Outlook);
- orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- abilitati foarte bune de comunicare (mail, telefon, etc.);
- gandire orientata catre client;
- abilitate de invatare rapida;
- seriozitate si responsabilitate;
- atitudine pozitiva & pro-activa;

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se ofera posibilitatea avansarii in companie
Beneficii
- Pachet salarial motivant (fix lunar + prima);
- Perspective de promovare profesionala ;
- Bonusuri