Ghid turism limba germana/olandeza/poloneza/franceza

KARPATEN TURISM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare documentatie de la agentie si verificarea dosarului actiunii (lista nominala a turistilor, obiectivele turistice prevazute in program, vouchere turistice, lista persoanelor de contact – hoteluri, restaurante etc)
Pregatirea activitatii turistice
Indrumarea si oferirea de informatii turistilor straini
Coordoneaza activitatile din programul turistic (cazare, deplasari, servirea mesei, vizitarea obiectivelor turistice etc.) si asigura respectarea programului prestabilit

CERINTE

Experienta nu este necesara, intrucat se asigura scolarizarea in meseria de ghid national de turism de catre o institutie acreditata de Ministerul turismului, pe cheltuiala agentiei noastre
Bun cunoscator a uneia sau mai multora din limbile germana, olandeza, poloneza, franceza.
Flexibil, activ, politicos, consecvent, rezistent la stres

BENEFICII OFERITE

800 - 1800 EURO / brut pe luna

Societate turoperaroare in plina expansiune. Cifra de afaceri anuala de peste 5 mil eur, specializata in incoming