Gestionar Tipografie

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Opereaza in stoc miscările de marfa;
Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
Participa la efectuarea inventarului stocului de marfa;
Oferă informatii despre stocuri;
Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea în magazia firmei;
Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;
Efectueaza transferurile de marfă din stocul magaziei de material către magaziile virtuale – offset, legătorie;
Emite bonurile de consum aferente materialelor predate catre sectii;
Urmareste ca marfa introdusa in stocul central să fie sigilata.

CERINTE

Studii medii
Experienta de minim 5 ani intr-un post de gestionar (gestiune cu o gama diversificata si bogata de articole)
Experienta in utilizarea de programe/softuri specifice gestiunii de stocur
Cunostinte in utilizarea MS OFFICE (Excel, Word, Outlook)
Cunoasterea modulului de gestiune din cadrul unui sistem ERP – Avantaj
Cunostinte de operare in sistem WMS – Avantaj
Orientare spre rezolvarea problemelor: capabil de a identifica si analiza o problema existenta/potentiala si gaseste solutii potrivite pentru fiecare situatie in parte
Disponibilitate pentru munca fizica: mutat paleti, numarat si verificat paleti de marfa, etc

BENEFICII OFERITE

Salariu lunar fix;
Tichete de masa;
Decontare abonament transport;
Prima de vacanta;
Prima de sarbatori;
Orele suplimentare se platesc cu 200% in tmpul saptamanii, iar in weeknd sunt platite cu 300%
Se acorda bonus anual

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.