Gestionar- produse parafarmaceutice (Buftea)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania importa si distribuie produse parafarmaceutice. Angajatorul reprezinta cel mai renumit producator si retailer de produse parafarmaceutice.

Responsabilitati:
Verifica marfa primita dpdv calitativ si cantitativ;
Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare;
Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfurilor;
Asigura gestiunea fizica a stocului de marfuri;
Aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice;
Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare;
Efectueaza inventarele periodice si anuale, etc.

CERINTE

Abilitati de operare PC (MS office);
Disponibilitate pentru a invata produsele companiei;
Abilitate pentru a lucra in echipa;
Persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii;
Experienta pe un post similar reprezinta avanataj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Contract de munca full-time, perioada nedeterminata;
Mediu de lucru placut, organizat.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.