GESTIONAR LIVRARE PRODUSE SORTATE (OUA DE CONSUM)

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul se desfasoara pe timp de noapte.
- Asigura gestiunea fizica a stocului de oua;
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- Asigura miscarea stocurilor;
- Expediaza marfa catre clienti in baza documentelor de livrare;
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare.

CERINTE

Studii medii.
Experienta pe un post similar constituie avantaj.
Persoana responsabila cu aptitudini de calcul.
Cunostinte de operare intr-un program de gestiune.

BENEFICII OFERITE

Contract individual de munca.
Tichete de masa
Decontare transport

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.