Gestionar Depozit

DIENERGY ROMANIA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dienergy Romania angajeaza Gestionar Depozit Full-time, in orasul Bucuresti:

Gestionar depozit (corpuri si surse de iluminat cu LED)

Aptitudini:
- Atentie la detalii
- Corectitudine, integritate, profesionalism, punctualitate
- Dorinta de a face lucrurile calitativ si organizatoric si de a prelua initiativa
- Atitudine pozitiva si dorinta de a lucra intr-o echipa tanara si entuziasta
- Dorinta de angajament pe termen lung

Descriere Job:
- Receptia Cantitativa si calitativa a marfii
- Introducere NIR-uri, creare coduri in sistem si preturi
- Ordonarea si aranjarea marfurilor in depozit
- Pregatirea marfurilor si a comenzilor pentru livrare
- Organizeaza inventarierea bunurilor din gestiune
- Etichetare si identificare marfa
- Identifica necesarul si comanda stocuri tampon

CERINTE

Cerinte obligatorii candidat:
- Experienta anterioara in gestionarea unui depozit.
- Minim studii medii, tehnice sau superioare.
- Cunostinte limba Engleza
- Cunostinte de operare programe de gestiune

Dienergy Romania SRL este o companie de succes in domeniul tehnologiilor de iluminat cu LED.