GESTIONAR DEPOZIT - firma EURO MGA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din 2012 EURO MGA face parte din Grupul Selena, beneficiind acum de experienta internationala a grupului care isi distribuie produsele in mai mult de 50 tari de pe 4 continente din intreaga lume. Dupa preluarea de catre grupul polonez Selena, EURO MGA a intrat intr-un proces de modernizare si dezvoltare care s-a incheiat recent.
EURO MGA este un producator si distribuitor al unei game largi de produse de materiale de constructii. O gama extinsa, produse competittive, tehnologie moderna pentru profesionistii din domeniu.
Avand in vedere exapansiunea suplimentara a vanzarilor si dezvoltarea continua a companiei noastre EURO MGA cautam candidati cu experienta si standarde ridicate de lucru pentru pozitia de:

GESTIONAR DEPOZIT - Localitate Clinceni

Responsabilitati:
 Asigura si coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa, intrari/ iesiri, livrari, stocuri;
 Introducerea, preluarea, procesarea si transmiterea datelor aferente tuturor activitatilor derulate in depozit folosind sistemul IT de gestiune ;
 Desfasoara, daca este cazul, activitati de descarcare si receptionare, sortare, depozitare, livrare si inventariere marfa;
 semnaleaza persoanelor responsabile de produsele cu termen scurt de valabilitate, stocurile cu miscare lenta, produsele deteriorate;
 respecta conditiile si standardele de depozitare, legislatia de gestiune a stocurilor;
 Acuratetea inregistrarilor in stoc;
 Inregistrarea sistematica si cronologica a datelor privind stocurile;
 Indeplinirea la timp si intocmai a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic;

CERINTE

Asteptari:
 Studii medii;
 Limba engleza – nivel mediu;
 Un foarte bun coleg si om de echipa;
 Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii;
 Seriozitate, cinste, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru (tinuta ingrijita, limbaj adecvat);

BENEFICII OFERITE

 Program de dezvoltare profesionala permanenta;
 Salariu atractiv

Termen limita de transmitere a CV-urilor: 26.02.2016