Lucrator Depozit/Gestionar Colector Chitila

DONA. LOGISTICĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Colectarea produselor de pe raft conform listei de colectare;
Asigurarea calităţii produselor pe parcursul activităților de colectare;
Realizarea normei de colectare stabilită;
Întocmirea avizelor de însoțire a mărfii;
Emiterea facturilor aferente comenzilor colectate;
Inventarierea produselor în baza listei de inventariere;

CERINTE

Candidatul ideal:

Studii medii;
Persoană responsabilă, organizată şi atentă la detalii;
Cunoştinţe minime în utilizarea calculatorului;
Experienţa de lucru în depozit reprezintă un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Salariu aliniat pieței;
Tichete de masă;
Bonusuri în funcţie de performanţă;
Decontarea transportului (METROREX sau RATB) şi asigurarea transportuluicu autocarul companiei, până la Depozitul din Chitila;
Card reducere Farmaciile Dona;
Program de lucru flexibil, în 3 schimburi;
Oportunităţi de creştere şi dezvoltare într-o echipă primitoare şi dinamică.

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o tradiție de peste 20 de ani.

DONA.LOGISTICĂ, parte a grupului DONA, asigură o distribuție farmaceutică echilibrată, la nivel național și este într-o continuă dezvoltare către alți parteneri.

Grupul DONA a investit în construcția unui depozit complet automatizat la standarde europene de peste 7000 de metri pătrați în localitatea Chitila (județul Ilfov).

Ne continuăm procesul de dezvoltare prin atragerea celor mai buni profesioniști cu ajutorul carora sa ne pastram standardele inalte de calitate in furnizarea de servicii si relationare.