Gestionar

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de gestiune in cadrul Magaziei Centrale;
Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
Se asigura de trimiterea necesarului de aprovizionare catre toate filialele din tara;
Realizeaza orice alte sarcini la cererea sefului direct.

CERINTE

Absolvent studii medii;
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare;
Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
Rezistenta la lucru in conditii de stress;
Spirit de echipa;
MS Office (Word, Excel, Outlook).

DESCRIEREA FIRMEI

RCS & RDS inseamna:

Unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate de comunicatii din Romania si Europa Centrala si de Est, cu cea mai rapida dezvoltare
Experienta de peste 12 ani pe piata telecom din Romania si internationala
Prezenta importanta pe pietele din regiune cu un portofoliu variat de servicii: in Ungaria din 1998, in Slovacia din 2000, precum si in Cehia, Croatia, Serbia din 2006
1,2 mil clienti pentru serviciile de televiziune prin cablu (RCS);
Lider pe piata de Internet din Romania si cea mai mare comunitate de utilizatori din tara: peste 500.000 de clienti broadband RDS.Link
Primul operator care a lansat serviciul de televiziune digitala prin satelit - Digi TV
1 milion de abonati la serviciile de telefonie fixa RDS.Tel
Telefonie mobila de generatia a 3 a prin DigiMobil
Primul furnizor care ofera pachetul complet de servicii telecom: televiziune, internet, telefonie fixa si telefonie mobila.

VIZIUNEA noastra este: sa oferim servicii de calitate in fiecare casa si companie

MISIUNEA noastra este: sa furnizam servicii integrate de telecomunicatii

CE NE CARACTERIZEAZA: dinamismul, viziunea, dorinta de a oferi servicii de calitate si grija pentru client

Suna interesant? Atunci te asteptam sa te alaturi echipei RCS & RDS!
Viziteaza-ne pe www.rcs-rds.ro si apoi trimite cv-ul tau pe adresa recrutare@rcs-rds.ro.

Mult succes in RCS & RDS!