Gestionar

All Chemica Industry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- transmite comenzile catre furnizor
- preia comanda de la furnizori
- preia si transmite comenzile de necesar pentru locatii
- transmite, preia si verifica echipamentele de lucru
-verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii(avize,facturi,procese verbale de custodie,certificate de calitate )
- intocmeste procese verbale de constatare de diferente in cazul sesizarii de lipsuri cantitative in momentul receptiei marfii.
-pastreza ordine in spatiile de depozitare.
-efectueaza inventarul fizic o data pe luna
- asigura gestiunea fizica a stocului de marfa si a necesarului in depozit
-inregistreaza si prelucreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor, mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar
- verifica integritatea fizica a obiectelor de inventar si sesizeaza eventualele deteriorari.

CERINTE

Cerinte:
- Perceptie vizuala, rapiditate, spirit practic,
- Cunostinte foarte bune PC

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul inteviului.