Gestionar

EVW HOLDING SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Evidenta contabila primara;
Controlul documentelor;
Operare program contabilitate / gestiune;
Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozitul dealer-ului Bucuresti: manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic.

CERINTE

Studii - minimum liceu cu profil tehnic;
Operare pachet MsOffice - nivel mediu;
1 - 2 ani experienta intr-un post similar –avantaj experienta ca si gestionar in domeniul auto;
Atestat de lucru pe stivuitor;
Seriozitate si disciplina, responsabilitate;
Gandire logica, tehnica;
Initiativa;
Memorie vizuala;
Spirit organizatoric, indemanare;
Capacitate de a lucra cu oamenii, spirit de echipa;
Rezistenta mare la stres, operativitate, rezistenta fizica ( sa poata manevra greutati).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;
Posibilitatea de instruire si dezvoltare personala si profesionala.

EVW Holding SRL este o societate comerciala mixta romano-olandeza organizata in 5 departamente functionale, cu un capital social de 6,58 mil RON (1,87 mil €) si o cifra de afaceri estimata pentru sfarsitul anului 2007 de peste 150 mil €. Domeniile principale de activitate ale companiei sunt:

-importul si comercializarea in Romania a autocamioanelor DAF noi si second hand
-importul si comercializarea pieselor de schimb DAF
-asigurarea activitatii post vanzare pentru autocamioane noi si second hand (reparatii, garantii, etc.)
-importul si comercializarea de anvelope pentru autocamioane si autoturisme