Gardianul de joaca al copiilor

Gymboland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci? E simplu:
 Servirea clientilor cu amabilitate ṣi respect- casier;
 Aranjarea zonei de petrecere pentru copii- lucrator comercial/barman;
 Asigurarea servirii la petrecere - lucrator comercial/barman;
 Pregătirea băuturilor într-o ambianță plăcută- barman;
 Depozitarea și gestionarea mărfurilor, precum ṣi inventarierea produselor;
 Mentinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
 Participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii;
 Supraveghezi copiii si ai grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
 Te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;
 Supraveghezi locul de joaca si ai grija ca toate atractiile sa fie in perfecta stare de functionare;
 Observi si monitorizezi activitatile copiiilor, aplanezi potentialele situatii conflictuale aparute intre acestia;

CERINTE

Spirit de echipa, loial, bine dispus si plin de energie- un adevarat gardian de joaca!
Daca te regasesti ca si profil al candidatului atunci nu mai astepta si vino la noi in echipa!

BENEFICII OFERITE

Iata ce primesti la schimb:
 Salariu fix si tichete de masa;
 Program de lucru flexibil ca sa ai parte de libertate;
 Loc de munca stabil;
 Oportunitati de avansare in cariera;
 Bonusuri in functie de performante;
 Tichete cadou si teambuildinguri.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.