Functionar Informatii Clienti magazin Bucuresti

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizarea si planificarea activitatii biroului de informatii;
-intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
-Supervizarea si raportarea nerespectarii principiilor si procedurilor de lucru;

CERINTE

-Studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
-Experienta relevanta in activitatea comerciala
-Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres
-Orientarea catre rezultate, eficienta in rezolvarea problemelor
-Spirit de echipa si orientare catre client
-Cunostinte de operare calculator (sistem de gestiune a marfurilor, Word, Excel)

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est, in care se extinde, un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.

Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.

Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia si Ungaria.
in Romania, compania bauMax are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu Mures, Craiova, Suceava si Bacau. in viitorul apropiat vom deschide noi magazine la Iasi, Ploiesti si Bucuresti.