Functionar informatii clienti - (cod RC)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intampinarea si acordarea de informatii generale vizitatorilor sau persoanelor care ne contacteaza telefonic
- Evidenta vizitatorilor Sediului Central
- Interactiunea cu toate departamentele
- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice si evidenta lor.

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte de limba engleza, limba germana constituie un avantaj
- Persoana organizata, ordonata si comunicativa
- Rezistenta la stres.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati:
Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati si CV-ul dumneavoastra.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.
Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
Depunerea candidaturilor se poate face si la:

KAUFLAND ROMANIA SC