FUNCTIONAR INFORMATII CLIENTI - Call Center Bucuresti - Baneasa

SELGROS CASH & CARRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii medii/superioare;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel);
- orientare catre clienti;
- bune abilitati de comunicare;
- capacitate de lucru in echipa;
- cunostintele de limba engleza/germana constituie un avantaj.

CERINTE

- consilierea si informarea clientilor telefonic;
- prelucrarea reclamatiilor telefonice ale clientilor;
- administrarea bazei de date clienti.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- training de specialitate;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
- sistem informatic performant si logistica moderna.

SELGROS este una dintre cele cele mai de succes firme Cash&Carry din Europa fiind prezenta pe piata din Romania incepand cu anul 2001. In prezent detinem 17 magazine: unul in Brasov, trei in Bucuresti, cate unul in Constanta, Targu-Mures, Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Arad, Craiova, Ploiesti, Bacau, Suceava, Iasi, Galati si Braila.