Functionar informatii

GIM ROM HOLDING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti student ori absolvent de liceu si doresti sa castigi bani si experienta de munca, iti oferim posibilitatea de a lucra in sistem part-time.

Programul de lucru este de 5 ore / zi.
Zilele libere se acorda in timpul saptamanii.
Daca nu vrei sa renunti la weekend, inseamna ca acest anunt nu te priveste!

CERINTE

Diploma Bacalaureat sau Adeverinta student
Disponibilitate pentru munca in weekend
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
Energie, atitudine pozitiva, onestitate
Capacitate de lucru in echipa
Spirit comercial

Procesul de selectie cuprinde urmatoarele etape:
- analiza CV-ului
- interviul de verificare a gradului de corespondenta generala a candidatului cu profilul firmei, sustinut cu un reprezentant al departamentului Resurse Umane.

Selectia in vederea interviului se face pe baza criteriilor mentionate in anuntul de angajare. Numai candidatii selectionati vor fi contactati.

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare va fi adresata candidatilor care intrunesc in cea mai mare masura cerintele mentionate in prezentul anunt si va cuprinde:
a) salariul net aferent postului vacant, conform grilei SC GIMROM Holding;
b) training de specialitate
c) sansa unei cariere intr-un domeniu dinamic, in cadrul unui colectiv tanar