Functionar Economic-perioada determinata 6 luni

TNT Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura tiparirea facturilor fiscale
- expediaza facturile fiscale
- intretine programul de arhivare electronica
- monitorizeaza primirea facturilor fiscale de catre clienti

CERINTE

- studii medii (superioare reprezinta avantaj)
- limba engleza (nivel mediu)
- excelente abilitati de operare PC
- spirit de echipa, atitudine asertiva
- perseverenta, corectitudine, loialitate
- acuratete si exactitate in procesarea datelor
- capacitate de acorda atentie la detalii
- capacitate de comunicare
- flexibilitate la schimbare

BENEFICII OFERITE

- Conform politicii SC TNT Romania SRL

TNT Express, componenta a concernului international TNT, este liderul european in distributia prin curierat expres, intern si international. TNT are cea mai larga retea de transport din Europa si ofera o gama variata de servicii de transport aerian si rutier. TNT opereaza in peste 230 de tari.
In Romania TNT si-a definit pozitia pe piata in 1999 prin achizitionarea in proportie de 100% a actiunilor companiei ROMCARGO SRL (care functiona la aceea vreme ca agent unic TNT inca din 1991). TNT Romania are peste 370 de angajati, 20 de oficii situate in principalele orase ale tarii si asigura livrarea la destinatie a peste 10.000 colete si documente saptamanal.
Acreditarea Investor in People, obtinuta in anul 2003 este un argument in plus pentru faptul ca succesul TNT Romania se bazeaza pe calitatea si profesionalismul angajatilor sai.
Cei 370 de membri ai echipei TNT Romania reprezinta cheia succesului nostru.
Daca sunteti un profesionist entuziast si un bun coechipier, va asteptam in mijlocul nostru! TNT Romania ofera angajatilor sai conditii atractive si sansa dezvoltarii unei cariere pe termen lung.