FUNCTIONAR - CONTABILITATE PRIMARA SI GESTIUNE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Realizeaza rapoarte zilnice, saptamanale si lunare despre situatia contului bancar si situatia fluxului de numerar
- Arhivarea in bune conditii a documentelor financiar- contabile
- Mentine relatia cu banca, cu administratia financiara si institutii de stat
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta
- Operatiuni gestiune
- Facturare

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 1-3 ani
- bune cunostinte de utilizare ale programului de specializate Saga
- experienta evidenta contabila minim 1 an.
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii de specialitate financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta