Functionar administrativ si de gestiune

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o cautam are o buna experienta in gestiunea primara a resurselor materiale si umane, activitati administrative generale, gestiunea corespondentei, rapoarte statistice interne, etc.

Sarcini de serviciu:
- Aplica procedurile interne de achizitii de materiale (consumabile, auxiliare, echipamente, utilaje)necesare pentru derularea optima a contractelor existente;
- Gestioneaza resursele material ale contractelor de servicii cu ajutorul ERP-ului intern;
- Gestioneaza corespondenta cu autoritati contractante/ clienti/ furnizori/ colaboratori;
- Filtreaza toate situatiile/rapoartele obligatorii pe care intendentii zonali au obligatia sa le intocmeasca pentru contractele de servicii (pontaje, stocuri, necesar lunar de materiale, dispozitii de deplasare, etc), in vederea trimiterii acestora catre departamentul financiar-contabil;
- Efectueaza mici cercetari de piata;
- Efectueaza activitati administrative generale si secretariat.

CERINTE

- Experienta minim 2-3 ani in activitati administrative generale, gestionarea primara a resurselor umane/materiale, activitati generale pentru achizitii;
- Studii medii/superioare;
- Limba italiana sau engleza mediu/avansat;
- Cunostinta MS Outlook, Word, Excel, mediu/avansat;
- Permis conducere cat B obligatoriu (cu experienta de condus);
- Spirit de initiativa;
- Abilitati de comunicare.

Constituie avantaj:
- Cunostinte MS Excel avansat;
- Experienta entry-level procese de ofertare pentru licitatii publice/private;
- Cunostinte operare cu un program ERP;
- Limba italiana avansat - reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru tanar si dinamic;
-Societate in plina dezvoltare, cu posibilitati de avansare;
-Salariu motivant;
-Tichete de masa.

Activitatea zilnica se va desfasura in zona centrala din Otopeni, jud Ilfov.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.