Functionar Administrativ (Gestiune & Logistica)

Mood Media Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea depozitelor:
• gestiunea faptica / scriptica a stocurilor;
• intocmeste necesarul de materiale specifice activitatii (piese de schimb);
• pastreaza in mod ordonat si in bune conditii materialele in cadrul magaziei;
• elibereaza materialele din magazie; intocmeste bonurile de consum;

Logistica:
• raspunde de organizarea eficienta a transportului de marfuri;
• este responsabil pentru intocmirea tuturor documentelor necesare importului si exportului de marfuri;
• urmarireste indeaproape realizarea transportului si acuratetea intocmirii documentelor;
• tine legatura permanenta cu seful ierarhic pentru evidentierea si actualizarea stocurilor existente de material si pentru gestionarea eficienta a transporturilor catre/de la partenerii externi;

CERINTE

• experienta profesionala intr-o pozitie similaraeste considerate avantaj;
• bune cunostinte legate de gestionarea materialelor: documentatie, mod de pastrare si evidenta;
• operare PC-Excel;
• meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare;
• cunosterea limbii engleze se considera avantaj;

BENEFICII OFERITE

• tichete de masa;
• asigurare medicala;
• mediu de lucru professional, colectiv tanar.

Producere de solutii informatice destinate schimburilor de informatii intre marile lanturi comerciale