FUNCTIONAR ADMINISTRATIV - DEPARTAMENT JURIDIC

SC KRUK International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea dosarelor pentru demararea procedurii de executare silita;
- Verificarea dosarelor pe portalul instantelor de judecata;
- Pregatirea documentelor necesare pentru relatia cu Institutul National pentru Evidenta Persoanelor;
- Inregistrarea si arhivarea documentelor primite de la executori;
- Inregistrarea in borderoul de intrari a documentelor oficiale;
- Prelucrarea documentelor atunci cand este necesar;
- Asigurarea de suport celorlalti membri ai echipei, precum si celorlalte departamente.

CERINTE

- Absolvent de studii juridice sau student in an terminal;
- Bune abilitati de comunicare si solutionare a problemelor;
- Persoana dinamica, orientata spre rezultate;
- Exeprienta in domeniul juridic prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut si profesionist;
- Posibilitate de promovare.

Compania KRUK International S.R.L. a fost înființată în anul 2007 de Grupul KRUK – liderul pieței de management al creanțelor comerciale din Polonia. Compania este specializată în managementul integrat al creanțelor, având clienți atât din sectorul financiar, cât și companii de servicii.
KRUK International a dezvoltat activități de colectare a creanțelor bancare, a creanțelor companiilor de asigurări și leasing, operatorilor de telefonie fixă și mobilă, cât și ale companiilor de distribuție a bunurilor de larg consum. Compania este, de asemenea, un jucător important pe piața achiziției de portofolii de creanțe, în special de la bănci.
Pentru mai multe detalii despre KRUK International va rugam sa accesati www.kruk.com.ro.