Functionar administrativ asigurari (Cod FA)part time/full time

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de date a parcului auto
- Gestionare daune auto si magazine
- Colaborarea cu firmele de asigurare si brokerii
- Coordonarea serviciului de posta (verificare deconturi), receptie (crearea programului), curatenie (verificare deconturi) si paza interna (program)
- Gestionarea documentatiei privind asigurarile auto
- Actualizarea listelor si documentelor cu circuit intern
- Interactiunea cu toate departamentele din sediul central, filiale si logistica.

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte MS Office
- Experienta de cel putin 2 ani in domeniul asigurarilor
- Cunostintele de limba germana constituie un avantaj
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunoasterea legislatiei in vigoare in domeniul asigurarilor
- Permisul de conducere categoria B
- Persoana organizata, ordonata si comunicativa
- Persoana rezistenta la stres
- Responsabilitate si atentie la detalii

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati?

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati si CV-ul.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.