functionar administrativ

MEDICLASS SANANOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si responsabilitati
Procesare si lansare comenzi catre furnizori
Urmarirea comenzilor de aprovizionare lansate
Organizarea unei aprovizionari ritmice la timp in cantitatile si calitatea necesara
Determinarea surselor posibile de furnizori interni si solicitarea ofertelor de pret
Negocierea cu furnizorii selectati
Urmarirea stocurilor de materiale astfel incat aceasta sa se incadreze in limitele stabilite
Identificarea furnizorilor, evaluarea furnizorilor traditionali si propunerea furnizorilor alternativi
Asigirarea parteneriatului cu furnizorii/ofertantii si mentinerea corespondentei cu acestia
Urmarirea modificarilor de pret si a stocurilor
Initierea procedurilor de plata in conformitate cu conditiile stabilite si negociate cu furnizorii firmei
Verificarea documentelor aferente comenzilor de aprovizionare lansate ( facturi, documente de calitate si conformitate )
Gestiunea se tine prin intermediul programului Ciel
Intocmeste documentele specifice intrarilor si iesirilor materialelor din depozit: note de receptie, bonuri de consum
Arhivarea documentelor interne in arhiva societatii; - verificarea si inregistrarea documentelor date spre arhiva
Intocmire opisuri

CERINTE

experienta de minim 6 luni

MediClass - Centrul medical multidisciplinar de diagnostic si tratament ambulatoriu.
Conceptul de diferentiere este viziunea de ansamblu asupra problemelor de sanatate ale individului - \"pacientul un tot unitar\".
Situat in Complexul Comercial Cotroceni, ocupa un spatiu de aprox. 600 mp; , ofera servicii medicale ambulatorii, inclusiv abonamente pt. persoane fizice sau juridice, servicii de medicina muncii si investigatii de laborator
In cazul in care va considerati candidatul potrivit va rugam sa trimiteti scrisoare de intentie + CV pe adresa: otilia.dragne@mediclass.ro
Pentru mai multe informatii despre centrul nostru vizitati pagina de internet: www.mediclass.ro