Functionar administrativ

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

STARJOBS recruteaza un Functionar administrativ pentru clientul din Bucuresti, este cel mai mare comerciant de produse de gradina, prin posta, din Europa.

Responsabilitati:
- activitati de depozit / desfacere colete / retururi/ manipulare colete
- reprezentant posta / desfacere corespondenta
- alte activitati administrative, in directia de mai sus

CERINTE

Candidatul trebuie sa fie barbat, avand in vedere ca va avea de manipulat colete de diferite greutati
- seriozitate, spirit de echipa
- indemanatic si istet
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- program de lucru part-time (4 ore)
- contract de munca.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu