Front-desk officer

Centro Italiano di Implantologia

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

-primirea pacientilor in clinica, asigurarea unui mediu placut in sala de asteptare
-mentinerea unui raport profesional cu pacientii
-cunoasterea in detaliu al produselor si serviciilor clinicii si prezentarea lor catre client
-programarea si confirmarea programarilor pacientilor;
-contact permanent cu pacientii, medicii si colaboratorii clinicii - in clinica, pe mail si la telefon
-evidenta pacientilor in softul clinicii
-task-uri minime administrative (exemplu: introducere facturilor primite in softul clinicii, arhivarea fiselor si radiografiilor pacientilor clinicii etc)
-tinuta office obligatorie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL :

-aspect fizic placut, ingrijit
-excelente abilitati de comunicare
-experienta in lucrul cu clienti/pacienti
-cunostinte foarte bune Microsoft Office
-limba engleza/italiana nivel avansat

-persoana sociabila, amabila, responsabila, atenta la detalii
-spirit dezvoltat de lucru in echipa
-abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului
-capacitate de a lua decizii corecte si rapide
-initiativa in rezolvarea diverselor situatii ce pot aparea.

Centrul de Implantologie din cadrul Spitalului Monza oferă servicii și tratamente de ultimă generație în prevenirea, diagnosticarea și tratarea tuturor situațiilor de sănătate dentară.