Front Desk Manager

Erka Synergy Communication

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea pacientilor si asigurarea activitatilor de protocol;
- Programarea pacientilor pentru consultatii si tratamente;
- Furnizarea, cu amabilitate, a informatiilor solicitate de catre clienti – pacienti;
- Facturarea serviciilor prestate ( tratamentelor) de catre firma;
- Tehnoredactarea documentelor, conform necesitatilor;
- Activitati specifice de secretariat (transmitere fax-uri, mail-uri, fotocopiere documente);
- Administrarea necesarului de protocol si consumabile pentru echipamentele din dotare (fax, xerox, etc.);
- Raspunde de modul de pastrare si tratare a documentelor primite din exterior si interior si de predare a acestora in timp util persoanelor destinatare;
- Raspunde de calitatea si corectitudinea informatiilor transmise in exterior / interior;
- Raspunde pentru pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de activitatea firmei;
- Indeplineste alte saricini in conformitate cu cerintele Fisei postului

CERINTE

- Studii medii/superioare finalizate;
- Abilitati foarte bune de comunicare, atat in limba romana cat si in limba engleza;
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimarea ideilor - scris, verbal;
- Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel) MS Outlook, navigare internet;
- Cunoasterea foarte buna a echipamentelor de birou specifice activitatii secretariatului: fax, scanner, copiator;
- Capacitate de relationara interumana, gandire pozitiva si proactiva;
- Aspect fizic placut, ingrijit, simt estetic, reprezentativ pentru imaginea companiei;
- Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete);
- Abiliati de multi-task;
- Mentinerea imaginii companiei prin exemplu si professionalism;
- Seriozitate si dorinta de stabilitate in companie;
- Rezistenta la stes si lucru in conditii de presiune;
- Experienta anterioara reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil, in ture: L-V, dimineata 8 h (09.00 – 17.00)
L-V, dupa-amiaza 6 h (15.00-21.00)
L – V, tura intermediar (10.00 – 18.00)
Sambata ( o data la doua saptamani) 5 h ( 09.00-14.00).

Erka Synergy Communication este o agentie independenta, full service, cu o experienta de 12 ani in comunicarea brandurilor locale si internationale.
Membri ai Camerei de Comert a Frantei, ai JETRO si furnizori oficiali ai Ambasadei Frantei, am dovedit ca suntem alaturi de clientii nostri in toate actiunile lor, de la concept, strategie pana la implementare si raportare. Avem capacitati pentru a crea campanii 360° in-house, care implica: creatie, design, DTP, ATL, BTL si evenimente, PR, digital si social media, print si productie AV, media planning si media buying.