Frigotehnist-Electrician

FRIGOCLASS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea Instalatiei de Frig
- Montajul si Punerea in Functiune
- Proiectarea Instalatiei Electrice a Depozitelor Frigorifice
- Automatizarea si Setarea instalatiei electrice
- Reglaje Ulterioare punerii in fuctiune

CERINTE

- Experienta concreta
- Limba Engleza - nivel Mediu
- Disponibilitate pentru Program Prelungit sau Weekend-uri
- Permis de Conducere

Experienta concreta in Montajul, Punerea in Functiune si Automatizarea instalatiilor frigorifice industriale ale Depozitelor Frigorifice, Camerelor Frigorifice si Vitrinelor Verticale cu mai multe usi.
La FRIGOCLASS ne este necesar sa angajam Frigotehnist Specialist, care sa aiba experienta concreta in realizarea ambelor instalatii, atat cea de Frig cat si cea Electrica, programarea acestora, precum si Automatizarile complexe necesare aplicatiilor de frig industrial.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Diurna pentru Deplasari
Echipament de Specialitate
Masina disponibila in timpul orarului de lucru
Telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructor Depozite Frigorifice