Frigotehnist Coordonator in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o importanta companie din domeniul sistemelor de climatizare de tip HVAC, isi mareste echipa de tehnicieni. Astfel ca, suntem in cautarea celui mai bun Frigotehnist Coordonator.

Te vei ocupa de:

- mentenanta si servisarea sistemelor de climatizare de tip HVAC;
- coordonarea echipei de tehnicieni;
- planificarea lucrarilor de mentenanta si reparatii;
- emiterea de rapoarte (zilnice, saptamanale, lunare).

CERINTE

Asteptam de la tine sa:

- ai experienta in lucrul cu sistemele de tip HVAC (minimum 2-3 ani);
- fii un bun coordonator si profesionist;
- doresti sa te autodepasesti;
- detii abilitati de comunicare si atentie la detalii;
- sa fii o persoana pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Ce ti se ofera:

- salarizare atractiva + bonusuri;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- masina de serviciu;
- mediu de lucru dinamic si profesionist, cu personal specializat;
- echipamente de lucru adecvate fiecarei operatiuni.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things