Frigotehnist

Star Employment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana de peste 30 ani, cu studii de specialitate, foarte bun profesionist, cu experienta relevanta in domeniul producerii si intretinerii de echipamente frigorifice (in general instalatii cu freon) si cu cunostinte temeinice de remediere a defectelor pentru componentele unor astfel de echipamente (in special cunostinte de sudura).

CERINTE

De preferat sa cunoasca lb Engleza;
Persoana activa, foarte organizata;
Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Seriozitate, responsabilitate, dinamism.

Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor;
Se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;
Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;
Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea;
Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor;
Asigurarea service-ului pentru echipamentele frigorifice aflate in functiune.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu atractiv.

Companie specializata in recrutare, resurse umane si plasare a fortei de munca in tara si in strainatate, cu sediul in Bucuresti.